Home

Matematică atingere Vas de cracare simona halep meci astazi live Melc de mare aclimatiza Dictatură

Meciul dintre Beatriz Haddad Maia și Simona Halep a fost amânat din cauza  ploii și se va juca duminică - Playsport
Meciul dintre Beatriz Haddad Maia și Simona Halep a fost amânat din cauza ploii și se va juca duminică - Playsport

Simona Halep a învins-o pe Cristina Bucşa şi s-a calificat în turul secund  la Washington! Ce s-a întâmplat în meci şi ce adversară poate întâlni
Simona Halep a învins-o pe Cristina Bucşa şi s-a calificat în turul secund la Washington! Ce s-a întâmplat în meci şi ce adversară poate întâlni

Simona Halep - Anastasia Potapova: live stream turul 1 WTA Cincinnati

Simona Halep - Daria Snigur live stream, ora 20:45, US Open turul 1

Simona Halep SE OPRESTE in sferturile Australian Open: romanca, invinsa  6-3, 6-3 de Serena Williams | Rezumatul video al partidei | Sport.ro
Simona Halep SE OPRESTE in sferturile Australian Open: romanca, invinsa 6-3, 6-3 de Serena Williams | Rezumatul video al partidei | Sport.ro

Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în  două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro
Simona Halep – Jasmine Paolini live video WTA Roma. Simona Halep câștigă în două seturi și se califică în optimi - IMPACT.ro

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a  început! Hai Simona! #RG19 | Facebook
Eurosport Romania - Pregătiți? 🇷🇴 Meciul Simonei Halep cu Iga Swiatek a început! Hai Simona! #RG19 | Facebook

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Simona Halep - Serena Williams live video online sferturi Australian Open

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - Playtech Știri

Simona Halep a câștigat într-un picior meciul cu Anastasia Potapova!

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi  Cincinnati | DCNews
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi Cincinnati | DCNews

Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale  la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport
Simona Halep - Amanda Anisimova 6-2, 6-4. Calificare uriaşă în semifinale la Wimbledon 2022. Evoluţie de gală pentru Simo - Antena Sport

Simona Halep are meci astăzi, la Washington | Radio ZU

Meciuri live azi. Partida pe care o cauți este aici!

Cine transmite Simona Halep - Serena Williams la TV! Unde e live online  superduelul de la Australian Open
Cine transmite Simona Halep - Serena Williams la TV! Unde e live online superduelul de la Australian Open

Simona Halep n-a mai jucat cu Bianca Andreescu

Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati  + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu
Simona Halep și Sorana Cîrstea și-au aflat adversarele de la WTA Cincinnati + Duel șoc în turul 1: Serena Williams - Emma Răducanu

Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va  câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport
Simona Halep își poate îndeplini visul la Toronto! Ce loc va ocupa dacă va câștiga al treilea titlu în Canada - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport