Home

complicații Sobriquette obosit scor simona halep azi live Apă de gură Îngrozi cămară

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open |  Digi24
Halep - Pliskova, 6-1, 6-4. Simona Halep este în sferturi la Madrid Open | Digi24

Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo,  eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro
Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6 în turul 2 la WTA Roma. Simo, eliminată după un meci slab! Video - Fanatik.ro

Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto.  Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro
Simona Halep - Beatriz Haddad Maia live score în finala de la WTA Toronto. Jucătoarea noastră câștigă titlul - IMPACT.ro

LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital
LIVE SCOR! Simona Halep – Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep – Capital

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie  convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero
Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero

Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize  Cornet la Roma - Eurosport
Simona Halep, salt impresionant în clasamentul LIVE, după victoria cu Alize Cornet la Roma - Eurosport

Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4,  6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro
Halep-Garcia: Simona a câștigat prima partidă la Turneul Campioanelor: 6-4, 6-2. LIVE TEXT - Stirileprotv.ro

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep - Kaia Kanepi, Australian Open, rezultat turul I, LIVE | DCNews

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă!  Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în  semifinalele Indian Wells - Antena Sport
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1 | ”Simo”, prestație fabuloasă! Campioana noastră a câștigat nouă game-uri consecutive și s-a calificat în semifinalele Indian Wells - Antena Sport

Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva  Gabrielei Ruse - Eurosport
Simona Halep, în sferturi la Dubai, după o victorie categorică împotriva Gabrielei Ruse - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - Playtech Știri

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Simona Halep - Anastasia Potapova, live în turul 1 la Kremlin Cup

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

FOTO | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2. Simona se califică lejer în  sferturile de la Dubai. Va întâlni ultimul cap de serie rămas în turneu -  Playsport
FOTO | Simona Halep - Gabriela Ruse 6-3, 6-2. Simona se califică lejer în sferturile de la Dubai. Va întâlni ultimul cap de serie rămas în turneu - Playsport

Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina.  Românca ratează marea finală - Playtech Știri
Live Score Wimbledon 2022: Simona Halep a fost învinsă de Elena Rybakina. Românca ratează marea finală - Playtech Știri

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul  2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro
Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul 2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro