Home

Cadru prostesc Simptome scor simona halep azi fonduri însăila Ambasadă

Simona Halep a câștigat într-un picior meciul cu Anastasia Potapova!

Simona Halep - Kaia Kanepi, Australian Open, rezultat turul I, LIVE | DCNews

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor  se anticipează - Eurosport
Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor se anticipează - Eurosport

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens -  Eurosport
Simona Halep, învinsă de Aryna Sabalenka, scor 10-7, la Tie Break Tens - Eurosport

Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la  Washington. Joc ezitant al româncei
Video | Simona Halep - Cristina Bucșa 6-3, 7-5, în primul tur la Washington. Joc ezitant al româncei

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu  m-au susținut azi”
Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu m-au susținut azi”

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie  convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero
Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep, de neoprit! S-a calificat în turul 3 la Australian Open după  ce a trecut de Haddad Maia - Ager-Om
Simona Halep, de neoprit! S-a calificat în turul 3 la Australian Open după ce a trecut de Haddad Maia - Ager-Om

Halep luptă azi cu Zhang pentru optimile de la Toronto! Vezi ora de start!

B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS  cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •
B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Simona Halep

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi  Cincinnati | DCNews
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi Cincinnati | DCNews

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Ons Jabeur o așteaptă pe Simona Halep în finala de la Wimbledon: „Mai am un  meci!” Prima reacție după victoria cu Tatjana Maria - Playsport
Ons Jabeur o așteaptă pe Simona Halep în finala de la Wimbledon: „Mai am un meci!” Prima reacție după victoria cu Tatjana Maria - Playsport

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou