Home

colier morfină Abil scor simona halep astazi metropolitan Laugh out Loud BAC

LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în  turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Irina Begu! Meci de infarct la Roland Garros în turul 2! Româncele fac spectacol UPDATE – Capital

News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad  Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon
News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon

FedCup România - Elveția 2-0: Simona Halep, victorie cu emoții în fața  numărului 115 WTA (scor 6-3, 1-6, 6-1); Irina Begu, evoluție entuziasmantă  cu Bacsinszky (scor 6-4, 6-1) - HotNews.ro
FedCup România - Elveția 2-0: Simona Halep, victorie cu emoții în fața numărului 115 WTA (scor 6-3, 1-6, 6-1); Irina Begu, evoluție entuziasmantă cu Bacsinszky (scor 6-4, 6-1) - HotNews.ro

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi  Cincinnati | DCNews
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi Cincinnati | DCNews

CINCINNATI. Simona Halep - Lesia Tsurenko, SCOR, 18 august 2018 | DCNews

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep - Serena Williams live video online sferturi Australian Open

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff, în sferturi la Toronto. Românca e în  semifinale - Playtech Știri
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff, în sferturi la Toronto. Românca e în semifinale - Playtech Știri

Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca,  evoluție magnifică - Eurosport
Simona Halep a demolat-o pe Paula Badosa și e în optimi la Madrid! Românca, evoluție magnifică - Eurosport

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Pe Simona Halep nu o oprește nimeni. Este suspendată, dar...

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la Bad Homburg » Nume importante  prezente pe tablou!
Simona Halep și-a aflat prima adversară de la Bad Homburg » Nume importante prezente pe tablou!

Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în semifinalele de la  Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Prima reacție a Simonei Halep după calificarea în semifinalele de la Wimbledon 2022 - HotNews.ro

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2,  6-7, 0-6
Simona Halep a pierdut meciul orgoliilor cu Jelena Ostapenko, scor 6-2, 6-7, 0-6

Halep, victorie „într-un picior“ cu Potapova, la Cincinnati!

PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în  direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep joacă azi la US Open, în turul 3, în direct pe Eurosport. Ora disputei cu Rybakina - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Simona Halep, în optimi la Toronto. Cu cine joacă și la ce oră începe  partida - Playtech Știri
Simona Halep, în optimi la Toronto. Cu cine joacă și la ce oră începe partida - Playtech Știri