Home

aer băutură Port maritim scor meci simona halep azi Waterfront lam gasit Sincer

Simona Halep a câștigat într-un picior meciul cu Anastasia Potapova!

Simona Halep, în lojă la meciul lui Nadal din semifinalele Roland Garros.  Cine este bărbatul care a însoțit-o | Digi24
Simona Halep, în lojă la meciul lui Nadal din semifinalele Roland Garros. Cine este bărbatul care a însoțit-o | Digi24

Simona Halep, eliminată de Maria Sakkari de la Kremlin Cup, scor 4-6, 4-6

Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi  Cincinnati | DCNews
Simona Halep - Ekaterina Alexandrova | Rezultat LIVE score, turul doi Cincinnati | DCNews

Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu  Potapova de la Cincinnati - Eurosport
Simona Halep, o luptătoare înnăscută! Ce a spus după lupta incredibilă cu Potapova de la Cincinnati - Eurosport

VIDEO) Simona Halep, la mare luptă cu Coco!

FED CUP Romania 3-1 Elvetia | Romania e in Grupa Mondiala I a Fed Cup, dupa  victoria Simonei Halep de azi. Sorana si Miki Buzarnescu, invinse la dublu  | Sport.ro
FED CUP Romania 3-1 Elvetia | Romania e in Grupa Mondiala I a Fed Cup, dupa victoria Simonei Halep de azi. Sorana si Miki Buzarnescu, invinse la dublu | Sport.ro

Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara  ei: „Mă atrage” - Playtech Știri
Simona Halep s-a calificat în optimile Wimbledon 2022. Cine este adversara ei: „Mă atrage” - Playtech Știri

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus  lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro
Adversara Simonei Halep din sferturile Wimbledon 2022 - Românca s-a impus lejer în ultimele meciuri directe - HotNews.ro

Halep luptă azi cu Zhang pentru optimile de la Toronto! Vezi ora de start!

B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS  cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •
B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep joacă azi cu Serena Williams în sferturile Australian Open |  În lume | România Actualitați
Simona Halep joacă azi cu Serena Williams în sferturile Australian Open | În lume | România Actualitați

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep, eliminată încredibil în primul tur la US Open!

Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul  meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi  fost prima data" | Sport.ro
Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi fost prima data" | Sport.ro

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la  17.00 | adevarul.ro
Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la 17.00 | adevarul.ro

Simona Halep - Jessica Pegula, rezultat final în turul 2 la Cincinnati |  DCNews
Simona Halep - Jessica Pegula, rezultat final în turul 2 la Cincinnati | DCNews

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep e în semifinale la Toronto după o victorie superbă!

Când se joacă Simona Halep - Gabriela Ruse, în Australia. A fost anunțată  ora de disputare a meciului româncelor - Playsport
Când se joacă Simona Halep - Gabriela Ruse, în Australia. A fost anunțată ora de disputare a meciului româncelor - Playsport