Home

egoul Revizuire Onestitate scor meci halep azi subiect Scânteie superior

Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor  se anticipează - Eurosport
Simona Halep - Ons Jabeur, prin ochii experților. Verdictul dat și ce scor se anticipează - Eurosport

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

Surprinsă de camere » Ce i-a spus Simona Halep lui Ons Jabeur la fileu,  imediat după finalul meciului
Surprinsă de camere » Ce i-a spus Simona Halep lui Ons Jabeur la fileu, imediat după finalul meciului

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

FED CUP Romania 3-1 Elvetia | Romania e in Grupa Mondiala I a Fed Cup, dupa  victoria Simonei Halep de azi. Sorana si Miki Buzarnescu, invinse la dublu  | Sport.ro
FED CUP Romania 3-1 Elvetia | Romania e in Grupa Mondiala I a Fed Cup, dupa victoria Simonei Halep de azi. Sorana si Miki Buzarnescu, invinse la dublu | Sport.ro

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Halep luptă azi cu Zhang pentru optimile de la Toronto! Vezi ora de start!

Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul  meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi  fost prima data" | Sport.ro
Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi fost prima data" | Sport.ro

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep, eliminată de Maria Sakkari de la Kremlin Cup, scor 4-6, 4-6

Simona Halep e în semifinale la Toronto după o victorie superbă!

B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS  cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •
B365 - Reacţia Simonei Halep după ce A CÂŞTIGAT meciul de la ROLAND GARROS cu NAO HIBINO, SCOR 6-2, 6-0 •

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona  Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la  scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro
Simona Halep - Yulia Putintseva live video în sferturi la WTA Roma. Simona Halep se califică în semifinale după ce adversara s-a retras în setul 2, la scorul de 6-2, 2-0 - IMPACT.ro

Simona Halep, eliminată încredibil în primul tur la US Open!

Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca  Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul  va fi în format LIVE TEXT
Simona Halep (2 WTA) o întâlnește azi, în jurul orei 14:00, pe americanca Amanda Anisimova (29 WTA), în turul al treilea de la Roland Garros. Meciul va fi în format LIVE TEXT

Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție  spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia
Video | Simona Halep - Ons Jabeur 3-6, 2-6, în sferturi la Madrid. Evoluție spectaculoasă a jucătoarei din Tunisia

Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din  nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital
Simona Halep, luptă aprigă la Australian Open! Uraganul Halep lovește din nou cu rusoaica Kudermetova SCOR FINAL UPDATE – Capital

Simona Halep a câștigat într-un picior meciul cu Anastasia Potapova!

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce  a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”
Video | ”Vei câștiga iar la Madrid?”. Simona Halep, răspuns sincer după ce a ajuns fără set pierdut în ”sferturi”

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, în lojă la meciul lui Nadal din semifinalele Roland Garros.  Cine este bărbatul care a însoțit-o | Digi24
Simona Halep, în lojă la meciul lui Nadal din semifinalele Roland Garros. Cine este bărbatul care a însoțit-o | Digi24

Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Cori Gauff! Ce spune despre  duelul cu Sorana Cîrstea - Eurosport
Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Cori Gauff! Ce spune despre duelul cu Sorana Cîrstea - Eurosport