Home

Onorabil eroare origine scor final halep azi ecartament logică cicatrice

Australian Open 2022 | Simona Halep, culoar accesibil spre semifinale după  surprizele de azi - Eurosport
Australian Open 2022 | Simona Halep, culoar accesibil spre semifinale după surprizele de azi - Eurosport

Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere,  familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro
Simona Halep - stiri program meciuri, clasament WTA, scor, premiu, avere, familie, antrenor - Pagina 2 - Fanatik.ro

Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară  dificilă în runda următoare - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară dificilă în runda următoare - Eurosport

Simona Halep - Kaia Kanepi, Australian Open, rezultat turul I, LIVE | DCNews

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. Cu cine se va  confrunta pentru finală - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. Cu cine se va confrunta pentru finală - Stirileprotv.ro

Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul  meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi  fost prima data" | Sport.ro
Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi fost prima data" | Sport.ro

Un vis frumos transformat în coșmar! Halep a PIERDUT finala de la Roland  Garros, scor 6-4, 4-6, 3-6 cu Ostapenko! Simona a scăpat printre degete  primul titlu de Grand Slam, dar și locul 1 mondial
Un vis frumos transformat în coșmar! Halep a PIERDUT finala de la Roland Garros, scor 6-4, 4-6, 3-6 cu Ostapenko! Simona a scăpat printre degete primul titlu de Grand Slam, dar și locul 1 mondial

Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon.  Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2
Simona Halep s-a calificat în faza sferturilor de finală la Wimbledon. Victoria în faţa ibericei Paula Badosa a fost obţinută cu un scor 6-1, 6-2

Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria  Sakkari - Eurosport
Simona Halep, eliminată în sferturile de finală de la Moscova de Maria Sakkari - Eurosport

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022.  Prestație fabuloasă
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimi la Wimbledon 2022. Prestație fabuloasă

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie  convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero
Start excelent: Simona Halep deschide turneul de la Dubai cu o victorie convingătoare cu Alison Riske - Treizecizero

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport  | România Actualitați
Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport | România Actualitați

Câți bani câștigă Simona Halep dacă învinge azi la Transylvania Open

Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid:  prestație perfectă a româncei
Simona Halep - Paula Badosa, 6-3, 6-1, în turul secund de la WTA Madrid: prestație perfectă a româncei

Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu  m-au susținut azi”
Simona Halep, după victoria cu Garbine Muguruza: „Oamenii din tribună nu m-au susținut azi”

Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia  Tsurenko - HotNews.ro
Simona Halep, în optimi la WTA Birmingham: Victorie fără emoții cu Lesia Tsurenko - HotNews.ro

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată |  Digi24
HALEP-HSIEH, meciul care a produs șocul la Wimbledon: Simona, eliminată | Digi24

VIDEO Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 - Emoții pe finalul  meciului cu Amanda Anisimova - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în semifinale la Wimbledon 2022 - Emoții pe finalul meciului cu Amanda Anisimova - HotNews.ro

B365 - SIMONA HALEP, ELIMINATĂ ÎN TURUL I LA WIMBLEDON de JANA CEPELOVA, SCOR  FINAL: 7-5; 4-6; 3-5 •
B365 - SIMONA HALEP, ELIMINATĂ ÎN TURUL I LA WIMBLEDON de JANA CEPELOVA, SCOR FINAL: 7-5; 4-6; 3-5 •

Surprinsă de camere » Ce i-a spus Simona Halep lui Ons Jabeur la fileu,  imediat după finalul meciului
Surprinsă de camere » Ce i-a spus Simona Halep lui Ons Jabeur la fileu, imediat după finalul meciului