Home

zvon În mod eficient vânzător rezultatul meciului halep de azi Mister armă cântăreaţă

Asta da atitudine! Simona Halep a fost întrebată despre meciul cu Sorana  Cîrstea. Răspunsul e chiar de nota 10 | Sport.ro
Asta da atitudine! Simona Halep a fost întrebată despre meciul cu Sorana Cîrstea. Răspunsul e chiar de nota 10 | Sport.ro

Rezultatele căutării după tagul "simona halep" pagina 13

Simona Halep explică de ce a pierdut meciul cu Ons Jabeur - HotNews.ro

Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open!  "Tot respectul pentru tine" - Eurosport
Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open! "Tot respectul pentru tine" - Eurosport

Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră  este programat meciul
Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră este programat meciul

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Simona Halep, la un meci de egalarea unui record istoric, deținut de Serena  Williams, la Wimbledon - Eurosport
Simona Halep, la un meci de egalarea unui record istoric, deținut de Serena Williams, la Wimbledon - Eurosport

VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells  / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, eliminată de Iga Swiatek în semifinale la Indian Wells / Românca a acuzat probleme medicale în setul al doilea - HotNews.ro

Cum au fost surprinse Simona Halep și Anastasia Potapova la finalul meciului.  Momentul care a stârnit curiozitatea
Cum au fost surprinse Simona Halep și Anastasia Potapova la finalul meciului. Momentul care a stârnit curiozitatea

WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant  meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu  joacă plat, dar ...”
WIMBLEDON 2019. De ce Simona Halep - Victoria Azarenka e cel mai captivant meci de astăzi, de la Wimbledon + de ce e îngrijorată Simona: „Victoria nu joacă plat, dar ...”

Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de  la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport
Când se joacă Simona Halep – Cori Gauff, meciul din optimile de finală de la Madrid Open 2022. Organizatorii au anunţat ora de start - Antena Sport

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul  LIVE - Eurosport
După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul LIVE - Eurosport

SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami  se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro
SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro

Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la  17.00 | adevarul.ro
Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la 17.00 | adevarul.ro

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Meciul Halep - Andreescu, în topul celor mai bune ale sezonului WTA

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele  la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro
Simona Halep - Irina Begu LIVE azi la Roland Garros. Primul meci dintre ele la "simplu" la un Grand Slam - B1TV.ro

Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la  Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport
Simona Halep s-a retras în meciul din optimi cu Anna Kalinskaya, la Washington! Probleme pentru Simo - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Gata cu emoțiile de turul întâi! Simona Halep câștigă un meci greu în  startul Australian Open - Treizecizero
Gata cu emoțiile de turul întâi! Simona Halep câștigă un meci greu în startul Australian Open - Treizecizero

Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul  anului pentru româncă
Simona Halep - Petra Martic 6-1, 6-1, în sferturile Indian Wells! Meciul anului pentru româncă

Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala  turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro
Simona Halep - Elena Rybakina 3-6, 3-6. Halep, eliminată în semifinala turneului de la Wimbledon. Rybakina - Jabeur, finala | Sport.ro