Home

Spune Banzai Excentric rezultatul meciului de tenis al simonei halep de azi sămânță asta e tot remorcare

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Cum a fost Simona Halep depistată pozitiv cu Roxadustat. Anunțul Agenției  Internaționale de Integritate în Tenis | Observatornews.ro
Cum a fost Simona Halep depistată pozitiv cu Roxadustat. Anunțul Agenției Internaționale de Integritate în Tenis | Observatornews.ro

Ce se va întâmpla cu Simona Halep, în cazul în care Sorana Cîrstea se va  califica în finala turneului WTA 1000 de la Miami? Constănțeanca nu a mai  jucat un meci oficial
Ce se va întâmpla cu Simona Halep, în cazul în care Sorana Cîrstea se va califica în finala turneului WTA 1000 de la Miami? Constănțeanca nu a mai jucat un meci oficial

Un meci cât o sută! O victorie împotriva Igăi Swiatek ar fi însemnat pentru Simona  Halep satisfacție cât pentru un an | Sport.ro
Un meci cât o sută! O victorie împotriva Igăi Swiatek ar fi însemnat pentru Simona Halep satisfacție cât pentru un an | Sport.ro

Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre  româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1
Rezultat Simona Halep- Shuai Zhang la Toronto. Scorul meciului dintre româncă și adversara din turul doi al turneului de la Canada | Antena 1

Meciul Halep - Andreescu, în topul celor mai bune ale sezonului WTA

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart -  Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinalele turneului de la Stuttgart - Stirileprotv.ro

VIDEO Simona Halep, în finală la WTA Melbourne - Victorie categorică cu  Qinwen Zheng - HotNews.ro
VIDEO Simona Halep, în finală la WTA Melbourne - Victorie categorică cu Qinwen Zheng - HotNews.ro

Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la  17.00 | adevarul.ro
Simona Halep a ajuns la a treia semifinală la Wimbledon. Joacă azi, de la 17.00 | adevarul.ro

Simona Halep, prima impresie după calificarea în turul doi de la WTA  Birmingham - HotNews.ro
Simona Halep, prima impresie după calificarea în turul doi de la WTA Birmingham - HotNews.ro

Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare  în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv  îndeplinit
Simona Halep - Jessica Pegula 2-6, 6-3, 6-4. Revenire magică și calificare în finala turneului de la Toronto! Peste cine va da și marele obiectiv îndeplinit

Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open!  "Tot respectul pentru tine" - Eurosport
Primul mesaj postat de Simona Halep după eliminarea de la Australian Open! "Tot respectul pentru tine" - Eurosport

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep,  convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3 în turul 1 la Madrid. Halep, convingătoare în primul meci cu Mouratoglou antrenor | Sport.ro

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine  a câștigat UPDATE – Capital
Final de meci! Simona Halep – Irina Begu! Meci nebun la Roland Garros! Cine a câștigat UPDATE – Capital

Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și  urmează Serena Williams
Simona Halep e în sferturi la Australian Open! A învins-o pe Iga Swiatek și urmează Serena Williams

Simona Halep, lipsită de presiunea apărării punctelor la următoarele turnee

Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep,  meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep  WTA - ProSport
Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep, meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep WTA - ProSport

Cum a fost surprins Toni Iuruc în tribune la meciul Simonei Halep de la  Australian Open 2022
Cum a fost surprins Toni Iuruc în tribune la meciul Simonei Halep de la Australian Open 2022

Măsură de ultimă oră. Pe cine a sunat Halep prima dată după ce a fost  depistată pozitiv: "Are acest drept"
Măsură de ultimă oră. Pe cine a sunat Halep prima dată după ce a fost depistată pozitiv: "Are acest drept"

Simona Halep explică de ce a pierdut meciul cu Ons Jabeur - HotNews.ro

SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami  se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro
SIMONA HALEP - QIANG WANG // Meciul lui Halep din „sferturile” de la Miami se joacă miercuri, de la 19:00, liveTEXT pe GSP.ro

Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program  - Antena Sport
Tenis - ultimele știri din tenis: meciuri, rezultate, clasamente și program - Antena Sport

Asta da atitudine! Simona Halep a fost întrebată despre meciul cu Sorana  Cîrstea. Răspunsul e chiar de nota 10 | Sport.ro
Asta da atitudine! Simona Halep a fost întrebată despre meciul cu Sorana Cîrstea. Răspunsul e chiar de nota 10 | Sport.ro

Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră  este programat meciul
Simona Halep şi Petra Martic joacă în sferturi la Indian Wells. La ce oră este programat meciul