Home

Inutil Ușoară triunghi rezultat final simona halep azi Cataractă guvern A expune

Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open »  Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou
Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3, în primul tur la Madrid Open » Victorie fără emoții la primul meci oficial sub comanda lui Mouratoglou

Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham.  Cine este următoarea adversară pentru româncă
Video | Simona Halep - Harriet Dart 6-3, 6-2, în “optimi“ la Birmingham. Cine este următoarea adversară pentru româncă

Simona Halep, savuroasă după victoria cu Bucșa, la Washington: "Se mai  întâmpla ca adversara să facă asta" - Eurosport
Simona Halep, savuroasă după victoria cu Bucșa, la Washington: "Se mai întâmpla ca adversara să facă asta" - Eurosport

Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep,  meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep  WTA - ProSport
Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep, meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep WTA - ProSport

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul  2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro
Simona Halep - Anna Kalinskaya 5-7, 0-2 (ret). Românca s-a retras în setul 2 al optimii de la Washington, după un joc mediocru | Sport.ro

Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA,  reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport
Simona Halep, ca o "pictură renascentistă" pe zgura de la Roma! WTA, reacție de milioane după meciul cu Cornet - Eurosport

Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară  dificilă în runda următoare - Eurosport
Simona Halep e în sferturi la Moscova, după o prestație solidă! Adversară dificilă în runda următoare - Eurosport

Când va avea loc prima audiere a Simonei Halep: răspunsul Agenției  Internaționale a Integrității în Tenis | Sport.ro
Când va avea loc prima audiere a Simonei Halep: răspunsul Agenției Internaționale a Integrității în Tenis | Sport.ro

Ce a spus Simona Halep, după ce a luat-o pe Shuai Zhang "pe sus" la Madrid:  "Nu mă uit la rezultat!" - Eurosport
Ce a spus Simona Halep, după ce a luat-o pe Shuai Zhang "pe sus" la Madrid: "Nu mă uit la rezultat!" - Eurosport

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport  | România Actualitați
Simona Halep a învins-o pe Gabriela Ruse cu 6-2, 6-1, la Melbourne | Sport | România Actualitați

Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup |  Digi24
Rezultat Simona Halep. Sportiva a obținut 2 victorii mari la Rogers Cup | Digi24

Simona Halep - Wikipedia

Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul  meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi  fost prima data" | Sport.ro
Am avut nevoie de oxigen azi!" Simona Halep, COPLESITA DE EMOTII la primul meci cu spectatori jucat dupa aproape un an: "M-am simtit de parca ar fi fost prima data" | Sport.ro

Simona Halep a învins-o pe Jaqueline Cristian şi merge în semifinale! Halep,  14 victorii contra jucătoarelor din România
Simona Halep a învins-o pe Jaqueline Cristian şi merge în semifinale! Halep, 14 victorii contra jucătoarelor din România

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto

Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare  luptă - spotmedia.ro
Simona Halep se califică în semifinale la Toronto după un meci de mare luptă - spotmedia.ro

Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la  Praga,
Simona Halep, dezamăgită după ce a ratat şase mingi de meci, în turul 1 la Praga,

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

La ce oră joacă Simona Halep în finala turneului de la Toronto!

Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open  2022 - HotNews.ro
Simona Halep, suspendată provizoriu - A fost testată pozitiv la US Open 2022 - HotNews.ro

Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme  medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews
Simona Halep - Magda Linette, rezultat final la Cincinnati. Probleme medicale pentru Halep, dar o spulberă pe Linette în setul decisiv | DCNews