Home

in ciuda faptului ca A guverna A functiona poli steaua frână iad asasinat

Bogdan Chipirliu show în Steaua - Poli Timișoara, derby-ul din Liga 2!  Goluri, pasă de gol și penalty ratat pentru atacantul Stelei | Sport.ro
Bogdan Chipirliu show în Steaua - Poli Timișoara, derby-ul din Liga 2! Goluri, pasă de gol și penalty ratat pentru atacantul Stelei | Sport.ro

AS47 - Palmaresul Stelei 🆚 CFR Buzău, CAM Timișoara, Politehnica  Timișoara, FC Faur București și Desrobirea Constanța. 🆚 CFR Buzău: 1j / 1v  0e 0î / 🥅 4-2 Despre fostul club feroviar
AS47 - Palmaresul Stelei 🆚 CFR Buzău, CAM Timișoara, Politehnica Timișoara, FC Faur București și Desrobirea Constanța. 🆚 CFR Buzău: 1j / 1v 0e 0î / 🥅 4-2 Despre fostul club feroviar

AS47 - Etapa a XV-a: Politehnica Timişoara – Steaua 📆 Duminică, 28  noiembrie 2021, de la ora 12:00 📌 Stadionul Dan Păltinişanu 🎥 Meciul va  fi transmis de Digi Sport, Telekom Sport,
AS47 - Etapa a XV-a: Politehnica Timişoara – Steaua 📆 Duminică, 28 noiembrie 2021, de la ora 12:00 📌 Stadionul Dan Păltinişanu 🎥 Meciul va fi transmis de Digi Sport, Telekom Sport,

VIDEO Liga 2 | CSA Steaua a bătut-o pe Politehnica Iaşi. Mesaj de pace al  jucătorilor
VIDEO Liga 2 | CSA Steaua a bătut-o pe Politehnica Iaşi. Mesaj de pace al jucătorilor

10 ani de la "Fenomenul Timișoara". "La golul lui Buia, din penalty,  stadionul a izbucnit de parcă ei ne bătuseră cu 1-0"
10 ani de la "Fenomenul Timișoara". "La golul lui Buia, din penalty, stadionul a izbucnit de parcă ei ne bătuseră cu 1-0"

Poli Timișoara are șase eșecuri în nouă meciuri și e penultima în L2

VIDEO Poli Timişoara - Steaua 1-0. Hernandez, gol cu două minute înainte de  final!
VIDEO Poli Timişoara - Steaua 1-0. Hernandez, gol cu două minute înainte de final!

POLI-STEAUA. Amintirile unui 1-8 ISTORIC. "Cel mai frumos moment!" -  Fanatik.ro
POLI-STEAUA. Amintirile unui 1-8 ISTORIC. "Cel mai frumos moment!" - Fanatik.ro

Steaua București - ACSU Politehnica, 13-0(6-0) - Victorie pentru Steaua,  înfrângere pentru Steaua TV - Steaua Liberă
Steaua București - ACSU Politehnica, 13-0(6-0) - Victorie pentru Steaua, înfrângere pentru Steaua TV - Steaua Liberă

Poli Timisoara – Steaua Bucuresti 2-0! Poli elimina detinatoarea Cupei  si-si asteapta adversarul din sferturi! – Opinia Timisoarei
Poli Timisoara – Steaua Bucuresti 2-0! Poli elimina detinatoarea Cupei si-si asteapta adversarul din sferturi! – Opinia Timisoarei

VIDEO | Steaua – Poli Timişoara 3-1. ”Militarii” se impun în faţa  bănăţenilor, după ce au fost conduşi în prima repriză
VIDEO | Steaua – Poli Timişoara 3-1. ”Militarii” se impun în faţa bănăţenilor, după ce au fost conduşi în prima repriză

A fost blat la Poli - Steaua 1-8? Mărturia lui Florin Bătrânu: „I-am zis că  e un porc. Am suferit mult după”
A fost blat la Poli - Steaua 1-8? Mărturia lui Florin Bătrânu: „I-am zis că e un porc. Am suferit mult după”

CUPA ROMÂNIEI. Steaua s-a calificat în sferturi după 2-0 cu ACS Poli  Timişoara | Digi24
CUPA ROMÂNIEI. Steaua s-a calificat în sferturi după 2-0 cu ACS Poli Timişoara | Digi24

Steaua - Poli Timisoara 2-1 - FCSTEAUA.RO

Steaua și Poli Iași joacă în deschiderea etapei a 5-a a Ligii 2

PELUZA SUD, LA DATORIE ÎN STEAUA - POLI IAȘI. ATMOSFERĂ FRUMOASĂ ÎN  GHENCEA! MESAJ PENTRU UCRAINA - YouTube
PELUZA SUD, LA DATORIE ÎN STEAUA - POLI IAȘI. ATMOSFERĂ FRUMOASĂ ÎN GHENCEA! MESAJ PENTRU UCRAINA - YouTube

AS47 - Poli Timișoara 2-1 STEAUA, etapa a XV-a. ______ ⚽ Au marcat: Rareș  Enceanu 29', Octavian Ursu 82', Ioan Mera 88'. ______ STEAUA 🔴 Prima  echipă: 1. Raul Bălbărău, 17. Darius
AS47 - Poli Timișoara 2-1 STEAUA, etapa a XV-a. ______ ⚽ Au marcat: Rareș Enceanu 29', Octavian Ursu 82', Ioan Mera 88'. ______ STEAUA 🔴 Prima echipă: 1. Raul Bălbărău, 17. Darius

CSA Steaua a învins Poli Timișoara și a urcat pe podiumul ligii secunde -  Eurosport
CSA Steaua a învins Poli Timișoara și a urcat pe podiumul ligii secunde - Eurosport

Video | CSA Steaua - Poli Timișoara 3-1. Chipirliu, "one man show", cu o  "dublă", un assist și un penalty ratat
Video | CSA Steaua - Poli Timișoara 3-1. Chipirliu, "one man show", cu o "dublă", un assist și un penalty ratat

Derbi Poli Timişoara - Steaua Bucureşti în Liga 1 la fotbal | Sport |  România Actualitați
Derbi Poli Timişoara - Steaua Bucureşti în Liga 1 la fotbal | Sport | România Actualitați

STEAUA - POLI TIMISOARA 7-0: FCSB face golaveraj şi se apropie la un punct  de liderul CFR Cluj
STEAUA - POLI TIMISOARA 7-0: FCSB face golaveraj şi se apropie la un punct de liderul CFR Cluj

Video | Poli Timișoara - CSA Steaua 2-1 | ”Militarii” au condus până în  minutul 82. Final de ”foc” pe Bega
Video | Poli Timișoara - CSA Steaua 2-1 | ”Militarii” au condus până în minutul 82. Final de ”foc” pe Bega

Poli Timisoara pierde dupa un meci spectaculos pe semicerc cu Steaua –  Opinia Timisoarei
Poli Timisoara pierde dupa un meci spectaculos pe semicerc cu Steaua – Opinia Timisoarei