Home

Ritual specifica greșit medalii larisa iordache cel mai devreme calitate căptușeală

Cea mai bună sportivă a delegația României la Taipei, Larisa Iordache, a  cucerit deja două medalii, una de aur și una de bronz - Transparent News
Cea mai bună sportivă a delegația României la Taipei, Larisa Iordache, a cucerit deja două medalii, una de aur și una de bronz - Transparent News

Larisa Iordache a câştigat 2 medalii de aur şi una de argint la CE  degimnastică
Larisa Iordache a câştigat 2 medalii de aur şi una de argint la CE degimnastică

Larisa Iordache, Campionat European de vis: 4 medalii, 2 de aur și 2 de  argint : VIRGIN RADIO ROMANIA
Larisa Iordache, Campionat European de vis: 4 medalii, 2 de aur și 2 de argint : VIRGIN RADIO ROMANIA

Triplă strălucitoare la Campionatul European de gimnastică: Larisa Iordache  a cucerit aur la sol, argint la
Triplă strălucitoare la Campionatul European de gimnastică: Larisa Iordache a cucerit aur la sol, argint la

Larisa Iordache, senzaţia României la CE de Gimnastică: a câştigat două  medalii de aur şi una de argint | Ziarul National
Larisa Iordache, senzaţia României la CE de Gimnastică: a câştigat două medalii de aur şi una de argint | Ziarul National

Fetița care a eclipsat-o pe Larisa Iordache la Campionatul European de  gimnastică. Are doar 14 ani și a luat 6 medalii de aur
Fetița care a eclipsat-o pe Larisa Iordache la Campionatul European de gimnastică. Are doar 14 ani și a luat 6 medalii de aur

Larisa Iordache - Inca o medalie de aur pentru noi💚 | Facebook

Larisa Iordache - Wikipedia

Ce revenire. Larisa Iordache, medalii de aur la barna, sol si argint la  sarituri, la Campionatul European de gimnastica
Ce revenire. Larisa Iordache, medalii de aur la barna, sol si argint la sarituri, la Campionatul European de gimnastica

Larisa Iordache s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Tokyo

Larisa Iordache, cea mai medaliată gimnastă româncă la Campionatele  Europene. Ce mesaj a transmis sportiva | Româneşti, Vedete | Unica.ro
Larisa Iordache, cea mai medaliată gimnastă româncă la Campionatele Europene. Ce mesaj a transmis sportiva | Româneşti, Vedete | Unica.ro

Larisa Iordache si Diana Bulimar, premiate de Clubul Dinamo. Cat costa in  Romania 5 medalii, dintre care 3 de aur - Stirileprotv.ro
Larisa Iordache si Diana Bulimar, premiate de Clubul Dinamo. Cat costa in Romania 5 medalii, dintre care 3 de aur - Stirileprotv.ro

Larisa Iordache campioana mondiala universitara la individual compus! Are  sanse mari la inca 3 medalii! | Sportivity.ro
Larisa Iordache campioana mondiala universitara la individual compus! Are sanse mari la inca 3 medalii! | Sportivity.ro

Dublă de aur pentru Larisa Iordache la Europenele de gimnastică! Final de  suspans la sol. Nota româncei a fost modificată după contestație
Dublă de aur pentru Larisa Iordache la Europenele de gimnastică! Final de suspans la sol. Nota româncei a fost modificată după contestație

Larisa Iordache scrie istorie pentru România. A câștigat medalia de aur la  bârnă. Ce notă a obținut – Evenimentul Zilei
Larisa Iordache scrie istorie pentru România. A câștigat medalia de aur la bârnă. Ce notă a obținut – Evenimentul Zilei

Gimnasta Larisa Iordache a câştigat două medalii de aur şi una de argint la  Campionatul European de Gimnastică
Gimnasta Larisa Iordache a câştigat două medalii de aur şi una de argint la Campionatul European de Gimnastică

Nadia Comăneci a sunat-o pe Larisa Iordache, după performanța de la  Campionatele Europene: „De fiecare dată îi spun asta! Eu i-aș da nota 10”
Nadia Comăneci a sunat-o pe Larisa Iordache, după performanța de la Campionatele Europene: „De fiecare dată îi spun asta! Eu i-aș da nota 10”

Larisa Iordache, a doua medalie de aur la CE de gimnastică » stiripescurt.ro

Campionatul European de Gimnastică Artistică. Ana Maria Bărbosu a cucerit 6  medalii de aur la junioare, iar Larisa Iordache 2 medalii de aur la  senioare - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
Campionatul European de Gimnastică Artistică. Ana Maria Bărbosu a cucerit 6 medalii de aur la junioare, iar Larisa Iordache 2 medalii de aur la senioare - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

România, 14 medalii la CE de gimnastică. Larisa Iordache a revenit în  forţă, cu patru medalii - Competiții, Sportivi, Povești
România, 14 medalii la CE de gimnastică. Larisa Iordache a revenit în forţă, cu patru medalii - Competiții, Sportivi, Povești

Gimnasta Larisa Iordache e vicecampioană mondială la sol. Ce medalii a mai  luat - Ştiri de Cluj
Gimnasta Larisa Iordache e vicecampioană mondială la sol. Ce medalii a mai luat - Ştiri de Cluj