Home

Leia Oficiul postal pandantiv irina begu roland garros 2021 formă paralel Perth Blackborough

Irina Begu, în semifinalele Roland Garros la dublu! Unde s-a făcut  diferența în meciul din sferturi: ”Asta ne-am spus”
Irina Begu, în semifinalele Roland Garros la dublu! Unde s-a făcut diferența în meciul din sferturi: ”Asta ne-am spus”

Irina Begu s-a calificat în optimi la Roland Garros | Digi24

Irina Begu și Nadia Podoroska, eliminate în semifinalele Roland Garros 2021

Detalii Tehnice Roland Garros | Predicțiile experților înaintea partidei Irina  Begu-Serena Williams - Eurosport
Detalii Tehnice Roland Garros | Predicțiile experților înaintea partidei Irina Begu-Serena Williams - Eurosport

Roland Garros 2021 | Irina Begu, în sferturile de finală ale probei de  dublu. Câţi bani va primi românca şi cu cine va juca - Antena Sport
Roland Garros 2021 | Irina Begu, în sferturile de finală ale probei de dublu. Câţi bani va primi românca şi cu cine va juca - Antena Sport

Când joacă Irina Begu în optimi, la Roland Garros. O victorie cu Jessica  Pegula i-ar aduce performanța carierei - Playsport
Când joacă Irina Begu în optimi, la Roland Garros. O victorie cu Jessica Pegula i-ar aduce performanța carierei - Playsport

Irina Begu joacă astăzi pentru un loc în finala Roland Garros 2021 la  dublu/ Meciul împotriva perechii Mattek-Sands - Iga Swiatek începe la 15:30
Irina Begu joacă astăzi pentru un loc în finala Roland Garros 2021 la dublu/ Meciul împotriva perechii Mattek-Sands - Iga Swiatek începe la 15:30

PerformanțeleRomânilor Câți bani primește Irina Begu după calificare în  semifinalele de dublu de la Roland Garros 2021 - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Câți bani primește Irina Begu după calificare în semifinalele de dublu de la Roland Garros 2021 - Eurosport

Tenis: Irina Begu, învinsă de Serena Williams, în primul tur la Roland  Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu, învinsă de Serena Williams, în primul tur la Roland Garros | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina Begu, prima reacție după calificarea în semifinalele Roland Garros la  dublu: „Am simțit presiunea!” FOTO
Irina Begu, prima reacție după calificarea în semifinalele Roland Garros la dublu: „Am simțit presiunea!” FOTO

Iga Swietek e în semifinale la Roland Garros 2021 în proba de dublu! Poate  da peste Irina Begu
Iga Swietek e în semifinale la Roland Garros 2021 în proba de dublu! Poate da peste Irina Begu

Capul sus, Irina! Serena Williams a eliminat-o pe Begu de la Roland Garros,  românca a ratat două mingi de set
Capul sus, Irina! Serena Williams a eliminat-o pe Begu de la Roland Garros, românca a ratat două mingi de set

Roland Garros. Sorana Cîrstea și Buzărnescu, în turul doi. Irina Begu,  eliminată de Serena - Tenis - Pagini Romanesti
Roland Garros. Sorana Cîrstea și Buzărnescu, în turul doi. Irina Begu, eliminată de Serena - Tenis - Pagini Romanesti

Serena Williams vs Irina-Camelia Begu - Round 1 Highlights | Roland-Garros  2021 - YouTube
Serena Williams vs Irina-Camelia Begu - Round 1 Highlights | Roland-Garros 2021 - YouTube

Video&Foto | Gestul făcut de Serena Williams imediat după victoria cu Irina  Begu
Video&Foto | Gestul făcut de Serena Williams imediat după victoria cu Irina Begu

Irina Begu, salt impresionant în clasamentul WTA după calificarea în  optimile de la Roland Garros - HotNews.ro
Irina Begu, salt impresionant în clasamentul WTA după calificarea în optimile de la Roland Garros - HotNews.ro

Ce echipament e asta, Serena? Americanca a furat toate privirile in meciul  cu Irina Begu de la Roland Garros: cum i-au personalizat cei de la Nike  incaltamintea de joc | Sport.ro
Ce echipament e asta, Serena? Americanca a furat toate privirile in meciul cu Irina Begu de la Roland Garros: cum i-au personalizat cei de la Nike incaltamintea de joc | Sport.ro

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland  Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile
Irina Begu - Jasmine Paolini 4-6, 6-1, 7-6. Românca e în turul 2 la Roland Garros, după un super tie break. Meci jucat în două zile

Irina Begu se oprește în sferturi la WTA Melbourne, după un meci maraton cu  Bianca Andreescu - Eurosport
Irina Begu se oprește în sferturi la WTA Melbourne, după un meci maraton cu Bianca Andreescu - Eurosport

Irina Begu, prima declarație după ce a lovit un copil cu racheta la Roland  Garros - HotNews.ro
Irina Begu, prima declarație după ce a lovit un copil cu racheta la Roland Garros - HotNews.ro

Irina Begu - Serena Williams 6-7, 2-6! Americanca va juca cu altă româncă

Irina Begu își continuă parcursul excelent la Roland Garros! E în sferturi  la dublu
Irina Begu își continuă parcursul excelent la Roland Garros! E în sferturi la dublu

Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi  pentru româncă - Stirileprotv.ro
Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi pentru româncă - Stirileprotv.ro