Home

exilare Oarecum Masa finala irina begu madrid 2021 cilia Haiduc Vizibil

Wimbledon 2022. Irina Begu, învinsă de Jelena Ostapenko, în turul al  treilea | Observatornews.ro
Wimbledon 2022. Irina Begu, învinsă de Jelena Ostapenko, în turul al treilea | Observatornews.ro

Revenire spectaculoasă pentru Irina Begu! Victorie binemeritată în  calificările turneului de la Madrid – Capital
Revenire spectaculoasă pentru Irina Begu! Victorie binemeritată în calificările turneului de la Madrid – Capital

Irina Begu, a treia româncă pe tabloul principal la WTA Madrid, după  succesul din calificări
Irina Begu, a treia româncă pe tabloul principal la WTA Madrid, după succesul din calificări

Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9  WTA), scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil  incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro
Rezultat dezastruos: Irina Begu, distrusa de Iga Swiatek (20 de ani, 9 WTA), scor 6-1, 6-0 in turul 3 la Wimbledon. Premiu financiar considerabil incasat de Begu, in ciuda esecului dureros | Sport.ro

Cand ai o sansa cu Serena, trebuie sa ti-o iei!" Prima reactie a Irinei Begu  dupa meciul impresionant facut la Paris, in care a avut doua mingi de set |  Sport.ro
Cand ai o sansa cu Serena, trebuie sa ti-o iei!" Prima reactie a Irinei Begu dupa meciul impresionant facut la Paris, in care a avut doua mingi de set | Sport.ro

Misiune dificilă pentru Irina Begu în calificări la Madrid Open 2022 -  spotmedia.ro
Misiune dificilă pentru Irina Begu în calificări la Madrid Open 2022 - spotmedia.ro

Irina Begu, la un pas de tabloul principal la Madrid!

Tenis: Irina Begu s-a calificat în sferturile probei de dublu la Miami  (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Irina Begu s-a calificat în sferturile probei de dublu la Miami (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Irina begu hi-res stock photography and images - Alamy

Irina Begu, momente dramatice in fata bisexualei din tenis. Ce a facut  romanca la Madrid
Irina Begu, momente dramatice in fata bisexualei din tenis. Ce a facut romanca la Madrid

Dezastrul româncelor Sorana Cîrstea și Irina Begu la turneul de la Madrid

Irina Begu, a patra româncă de pe tabloul principal de la Madrid

Irina Begu s-a calificat în prima finală WTA după patru ani, la Cleveland

Vinerea neagră pentru Sorana Cîrstea şi Irina Begu, la Madrid! Adversarele  n-au avut milă de ele! | Ziarul National
Vinerea neagră pentru Sorana Cîrstea şi Irina Begu, la Madrid! Adversarele n-au avut milă de ele! | Ziarul National

Irina Begu, înfrângere cu Belinda Bencic, în primul tur al turneului de la  Madrid
Irina Begu, înfrângere cu Belinda Bencic, în primul tur al turneului de la Madrid

Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în  finala calificărilor - Eurosport
Irina Begu, pe tabloul principal la Madrid! A trecut rapid de Rakhimova în finala calificărilor - Eurosport

Irina Begu a fost eliminată în primul tur la Indian Wells - 09.03.2023 |  BURSA.RO
Irina Begu a fost eliminată în primul tur la Indian Wells - 09.03.2023 | BURSA.RO

Irina Begu trece de Elisabetta Cocciaretto, avansează în turul 3 la  Wimbledon! - Treizecizero
Irina Begu trece de Elisabetta Cocciaretto, avansează în turul 3 la Wimbledon! - Treizecizero

LIVE VIDEO & TEXT | Begu – Ostapenko, AZI, în primul tur la Madrid | Digi24

Begu părăseşte turneul de la Madrid

Irina-Camelia Begu - Wikipedia

Irina Begu a câștigat primul meci din calificări la turneul de la Madrid

Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi  pentru româncă - Stirileprotv.ro
Irina Begu a fost eliminată de la Roland Garros. Înfrângere în trei seturi pentru româncă - Stirileprotv.ro

Irina Begu, a doua româncă în faza finală a calificărilor de la Madrid

Irina Begu, înfrângere dramatică în optimi la WTA Charleston, în fața  Jessicăi Pegula, după un adevărat roller coaster - Eurosport
Irina Begu, înfrângere dramatică în optimi la WTA Charleston, în fața Jessicăi Pegula, după un adevărat roller coaster - Eurosport