Home

greu cheltuială Spune halep rezultat azi Slovenia nuntă Emigrate

Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect  cu Cori Gauff!
Simona Halep s-a calificat în optimi la Indian Wells după un meci perfect cu Cori Gauff!

Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi  să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri
Ce poreclă a primit Simona Halep în Australia: „Da, este în regulă, puteţi să îmi spuneţi şi aşa” - Playtech Știri

Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot  vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport
Simona Halep, la conferința de presă de după succesul cu Teichmann: "Nu pot vorbi despre meci pentru că sunt pierdută" - Eurosport

Australian Open 2023 fără Simona Halep! Cele cinci românce înscrise în  turneu | Sport.ro
Australian Open 2023 fără Simona Halep! Cele cinci românce înscrise în turneu | Sport.ro

Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep,  meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep  WTA - ProSport
Simona Halep - Cand joaca Halep - Cele mai noi stiri despre Simona Halep, meciuri, turnee Simona Halep, varsta, antrenor, familie, avere, Simona Halep WTA - ProSport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep - Karolina Muchova 6-3, 6-2, în primul tur la Wimbledon 2022!  Prestație magnifică
Simona Halep - Karolina Muchova 6-3, 6-2, în primul tur la Wimbledon 2022! Prestație magnifică

Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro  / Tenis
Scoruri live Simona Halep, rezultate, program competițional | Flashscore.ro / Tenis

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Pe Simona Halep nu o oprește nimeni. Este suspendată, dar...

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul  LIVE - Eurosport
După 8 ani, Simona Halep părăsește Top 20 WTA. Cum arată acum clasamentul LIVE - Eurosport

Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Cori Gauff! Ce spune despre  duelul cu Sorana Cîrstea - Eurosport
Prima reacție a Simonei Halep după victoria cu Cori Gauff! Ce spune despre duelul cu Sorana Cîrstea - Eurosport

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la  debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou
Video | Simona Halep - Shuai Zhang 6-2, 6-3. Românca, victorie superbă la debutul sub comanda lui Patrick Mouratoglou

Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final  | DCNews
Simona Halep - Cori Gauff, WTA Toronto, sferturi de finală. Rezultat final | DCNews

Primul lucru făcut de Simona Halep după ce a fost notificată că a fost  testată pozitiv
Primul lucru făcut de Simona Halep după ce a fost notificată că a fost testată pozitiv

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi la Indian Wells. Organizatorii au  anunțat orele de start - Eurosport
Simona Halep și Sorana Cîrstea joacă azi la Indian Wells. Organizatorii au anunțat orele de start - Eurosport

Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică  în sferturi la WTA Madrid
Simona Halep - Cori Gauff 6-4, 6-4: românca revine fantastic și se califică în sferturi la WTA Madrid

Răspuns oficial pentru Simona Halep! Un judecător TAS i-a arătat portiţa de  scăpare. Anunţ despre vinovaţi şi schimbarea suspendării
Răspuns oficial pentru Simona Halep! Un judecător TAS i-a arătat portiţa de scăpare. Anunţ despre vinovaţi şi schimbarea suspendării